Підтримка
Цілодобова підтримка | Правила звернення

Зателефонуйте

Глобальна підтримка:
+7 (495) 789-45-86

Поширені запитання |  Форум |  Бот самопідтримки Telegram

Ваші запити

  • Всі: -
  • Незакриті: -
  • Останій: -

Зателефонуйте

Глобальна підтримка:
+7 (495) 789-45-86

Зв'яжіться з нами Незакриті запити: 

Профіль

Профіль

Перевірити посилання (URL)

Іноді достатньо потрапити на шкідливий або шахрайський сайт, щоб заразитися, особливо якщо у Вас немає антивірусного захисту. Навіть легітимні інтернет-ресурси можуть бути зламані зловмисниками. А ще є сайти, при відвідуванні яких з комп'ютера нічого страшного не станеться, а ось зайшовши на нього зі смартфону, Ви будете таємно переспрямовані на сайт із неприємним «сюрпризом». За допомогою зламаних сайтів зловмисники можуть поширювати різні шкідливі програми, «найпопулярнішими» з яких є різні модифікації Android.SmsSend. Втрати жертви залежать від того, троянець якого сімейства проникне у Ваш мобільний пристрій, — тобто від його шкідливої начинки. Докладніше про це явище читайте в нашій новині.

Якщо сайт викликає підозру, перевірте його за допомого цієї форми, перш ніж натискати на невідоме посилання.

Додайте форму онлайн-перевірки файлів та посиань (URL) в код свого сайта, та будь-який його відвідувач зможе безкоштовно користуватися цим сервісом.

URL-фільтр Dr.Web

Встановіть на мобільний пристрій Dr.Web Security Space для Android із компонентом URL-фільтр. Цей модуль обмежить доступ до нерекомендованих та потенційно шкідливих сайтів за декількома категоріями, що особливо актуально для захисту Ваших дітей від небажаного інтернет-контенту.

URL-фільтр є тільки у складі повнофункціональної версії Dr.Web для Android (його немає в Dr.Web для Android Light). Для користувачів Dr.Web Security Space використання Dr.Web для Android безкоштовне.

Dr.Web Link Checker

Безкоштовні під'єднувані модулі для перевірки інтернет-сторінок та файлів, що завантажуються з Інтернету

Розширюйте свої знання